5 kingiideed, mis teevad head hingele kui loodusele

Jõulud on kaunis aeg, mida enamik inimesi ootab pikisilmi ja seda väga lihtsal põhjusel. See on aeg, kus pered ja sõbrad saavad kokku ning naudivad üksteise seltskonda, räägitakse juttu ning süüakse häid jõulutoite. Samuti on see aeg, kus tehakse üksteisele palju kingitusi.

Toome välja 5 kingiideed erinevatest valdkondadest, mis sobivad kõigile teie nimekirjas olevatele inimestele. Ole see aasta eeskujuks oma perele ja sõpradele ning vali tooteid või elamusi, mis ei tee halba loodusele, vaid pigem kingivad positiivseid emotsioone.

1. Lihtne, kuid kõigile vajalik: TAASKASUTATAVAD OSTUKOTID

Siiani kasutatakse toidu transpordiks plastikkotte, mille sattumine loodusesse on ülimalt kahjulik (loe lähemalt siit ). Õnneks järjest enam kogub maailmas populaarsust käia poodides oma ostukottidega.

Siinkohal saad olla eeskujuks oma perele ja sõpradele. Kingi neile kõik vajalik, et nad saaksid loobuda plastikkottidest ning alustada loodussõbralikumalt poodlemist. Näiteks siit saad osta erinevas suuruses nii juur- ja puuvilja võrkkotte kui ka puuvillast ostukotte. Tore on ka see, et tänapäeva riidest kotid on väga stiilsed.

2. Hügieenist lugupidavale inimesele: LOODUSLIK HAMBAPASTA

Miks hambapasta? Vastus on lihtne. Tihitpeale meie pere ega sõbrad ei tea, mis koostisaineid sisaldab nende hambapasta ning millist mõju see avaldab tervisele. Seepärast tuleks hoolikalt valida looduslik hambapasta ning soovitatavalt mitte plastiktuubis. Üheks selliseks tooteks on Naturaalne Hambapasta siit poest. Kui soovid veel erilisemat kinki teha, siis valmista ise hambapasta lihtsa retsepti alusel. Infot leiad siit!

3. Loodussõprade unistus: TAASKASUTATAV TERMOSPUDEL

Vaatamata aastaajale meeldib eestlastele looduses palju aega veeta. Selleks, et õues külm ei hakka, oleme harjunud termospudelisse sooja jooki kaasa tegema. Õnneks on müügil roosetavabad termospudelid, mis tõesti suudavad hoida 8 tundi jooki kuumana. Parim matkasõbra kingitus jõuludeks.

4. Fashionista kingitus – JÄTKUSUUTLIK RIIDEESE

Järjest enam koguvad populaarsust moebrändid, kes keskenduvad jätkusuutlikule disainile, et vähendada moetööstuse jalajälge. Eestis on mitmeid brände, kes edukalt suudavad luua disaini, olles samas keskkonnasõbralikud. Näiteks Reet Aus või Anu Rieberg, kelle kauneid linasest riided leiad internetipoest.

Omalt poolt pakume saabuvateks pühade tähistamisteks välja kingituse
number 5: VAHUJOOGID, PIDU PUHTAST LOODUSEST!

Öun tõi välja selle aasta sügisel uued loodusest inspireeritud elegantsed vahujoogid, mis on alkoholivabad ning 100% orgaanilised. Silmiköitev disain ning uudsed maitsed teevad eriliseks ka peenemagi peolaua. Sul on võimalus valida kahe maitse vahel: Öun-Kadakas Vahujook ning Rabarber-Kuusk Vahujook.
Kingi oma lähedastele tervislikud ja mälestusi täis jõulud.